پست شده در

ژان نیل | Jean Niel

ژان نیل
ژان نیل

هنرمندانه :

در بازار های بین المللی برند ژان نیل را به صفت « هنرمندانه » می شناسند ، در سال ۱۷۷۹ شرکت ژان که یک شرکت خانوادگی محسوب میشود توسط ژان آنتوان تاسیس و کار خود را به شکلی جدی در صنعت عطر آغاز کرد . این شرکت ارزش زیادی برای مشتریان خود قائل است و همین توجه و تولید سفارشی برای کارخانه ها ژان نیل را در لیست کارخانه های لوکس قرار داده است.

Continue reading ژان نیل | Jean Niel

پست شده در

الیور کرسپ | Olivier Cresp

الیور کرسپ
الیور کرسپ

خانواده ای با طعم عطر:

الیور کرسپ ، سال ۱۹۵۵ میلادی در Grasse فرانسه پا به دنیا گذاشت ؛ از همان ابتدا مشخص بود که در آینده قرار است چه شغلی داشته باشد . او در خانواده ای بزرگ شد که کاملا با عطر آشنا بود و فروش مواد اولیه ی ساخت عطر شغل خانوادگی آنها بود . نهایتا در سال ۱۹۷۵ در سن بیست سالگی الیور همانند خواهرش عطر ساز شد . فعالیت او به قدری متمایز بود که در سال ۲۰۱۲ موفق به کسب جایزه ی Chevalier de l’Ordre des Arts et des Lettres شد .

Continue reading الیور کرسپ | Olivier Cresp

پست شده در

ژاک بوگارت سیلور سنت | Jacques Bogart Silver Scent

ژاک بوگارت سیلور سنت
ژاک بوگارت

تند ، سنگین ، سرد:

ژاک بوگارت سیلور سنت عطری خشن و خاص پسند که به جرئت می توان گفت تنها برای افرادی منظبت و دقیق و جدی ساخته شده است . افرادی که در اکثر روز لب های بر هم فشرده ای دارند و خنده ی آن ها کمتر دیده می شود و اغلب به لبخندی کوچک اکتفا می کنند. کمپانی فرانسوی  ژاک بوگارت در سال  ۲۰۰۶ این عطر جذاب را معرفی نمود .

Continue reading ژاک بوگارت سیلور سنت | Jacques Bogart Silver Scent

پست شده در

بولگاری آکوا پور هوم | Bvlgari Aqva Pour Homme

بولگاری آکوا
بولگاری

آکوا بولگاری ، عطری شگفت انگیز:

سوتیریوس وولگاریس  (Sotiros Voulgaris) طلا ساز یونانی ، در سال ۱۸۸۴ در شهر روم برند بولگاری (Bvlgari) را معرفی نمود . بولگاری از ابتدا در زمینه طلا و جواهرات شروع به فعالیت کرد و در این زمینه به شهرت فراوانی رسید و به مرور زمان سبد محصولات خود را گشترش داد تا در سال ۱۹۹۲ اولین عطر خود را Eau Parfumee au The Vert معرفی نمود . این برند ایتالیایی در حوزه ی عطر نیز موفق بود که در سال ۲۰۰۵ با همکاری عطر ساز نام آشنا ژاکوئز کاوالیئر (Jacques Cavallier) بولگاری آکوا را معرفی کرد .

Continue reading بولگاری آکوا پور هوم | Bvlgari Aqva Pour Homme

پست شده در

دیور | Dior

دیور
دیور

کریستین دیور بزرگترین بنیانگذار خانه ی مد:

در ۲۱ ژانویه سال ۱۹۰۵ بود که کریستین دیور در فرانسه چشم به جهان گشود . او دومین فرزند خانواده ی پرجمعیت آقای موریس بود . کریستین در خانواده ی مفرحی زندگی می کرد و در ده سالگی از شهر ساحلی گرانویل (Granville) به شهر پاریس مهاجرت کردند . او در سال ۱۹۳۵ شروع به فروش طرح های اولیه ی خود کرد و پس ز سه سال توسط رابرت پیگرت استخدام شد. او در طول جنگ جهانی در جنوب فرانسه خدمت می کرد و دوباره در سال ۱۹۴۶ و در شهر پاریس با حمایت مارشال پوشاک سالن مد خود را افتتاح کرد.

Continue reading دیور | Dior